drukuj drukuj

KONKURSY

przetargi
badanie ruchu turystycznego
wizyty studyjne
targi turystyczne
wydawnictwa
szkolenia, konferencje
konkursy
Inna działalność

Konkurs  odkryj szlak

szczegóły na

www.odkryjszlak.pl

 

 

Odkryj piękno Szlaku Architektury Drewnianej w Małopolsce i wygraj w konkursie!

Wybierz się z aparatem lub kamerą na Szlak Architektury Drewnianej, uwolnij kreatywność i stwórz unikalne kadry obiektów szlakowych!

Ruszył konkurs „Odkryj Szlak”, organizowany przez Polską Organizację Turystyczną we współpracy z Małopolską Organizację Turystyczną, zachęcający do odkrycia piękna unikatowego na skalę światową Szlaku Architektury Drewnianej – laureata Złotego Certyfikatu POT za najlepszy produkt turystyczny w 2013 roku.

Konkurs polega na stworzeniu za pomocą pokazu zdjęć lub filmu, w najbardziej kreatywny i oryginalny sposób, propozycji trasy weekendowej Szlakiem Architektury Drewnianej. Aby wziąć w nim udział, wystarczy wejść na stronę internetową www.odkryjszlak.pl i przy pomocy udostępnionego tam elektronicznego formularza, zamieścić – w zależności od wybranej kategorii – pokaz zdjęć lub krótki film przedstawiający propozycję weekendowej trasy zwiedzania Szlaku Architektury Drewnianej w Małopolsce, uzupełnione o nazwę trasy i jej krótki opis.

Na uczestników konkursu czekają atrakcyjne nagrody: nagrody jury, publiczności oraz nagrody tygodnia!

 

NAGRODY JURY:

Główną nagrodą, ufundowaną przez Małopolską Organizację Turystyczną, jest weekendowa podróż dla 4 osób Camperem Małopolskim po zaplanowanej przez Zwycięzcę trasie. Laureat konkursu wybierze się w trzydniową wizytę po obiektach Szlaku Architektury Drewnianej w Małopolsce, które znalazły się w jego filmie lub prezentacji zdjęć.

II Nagrodę Jury stanowią dwa noclegi dla dwóch osób w hotelu Wyspiański, usytuowanym 3 minuty spacerem od Rynku Głównego w Krakowie. Po odpoczynku i śniadaniu na zwycięzcę wraz z osobą towarzyszącą czekać będzie niezapomniana przygoda w Kopalni Soli w Wieliczce. Tam, na trasie górniczej, uczestnicy ekspedycji wcielą się w śleprów - początkujących górników. W roboczych strojach, w kaskach, z lampami w dłoniach przemierzać będą komory i korytarze, ucząc się podziemnego fachu. Każdego wieczoru restauracja „W starej Kuchni” przeniesie naszych laureatów w świat tradycyjnej kuchni polskiej, gdzie będą mogli posilić się do syta.

III Nagroda Jury - Laureat wraz z osobą towarzyszącą zostaną ugoszczeni na jedną noc w jednej z regionalnych willi na Polanie Sosny w Niedzicy. Goście będą mogli również rozkoszować się widokami podczas spływu jednym z najpiękniejszych przełomów rzecznych w Europie - przełomem Dunajca. Wieczorem na naszych podróżników czekać będzie relaksacyjna sesja w saunie fińskiej i przepyszny obiad przygotowany przez szefa kuchni restauracji „Dwór”.

NAGRODA PUBLICZNOŚCI:

Na autorów prac, które zdobędą najwięcej głosów internautów, czeka nagroda publiczności od sponsora strategicznego konkursu – Grupy TRIP: voucher na dwa noclegi w hotelu BelvedereResort & Spa z wyżywieniem, nieograniczonym dostępem do strefy wodno-termalnej i dwoma zabiegami wybranymi spośród propozycji przedstawionych przez centrum SPA.

NAGRODY TYGODNIA:

Co tydzień, najlepsze prezentacje zdjęć i filmy będą nagradzane nagrodami tygodnia od partnerów konkursu, w postaci voucherów na posiłki w regionalnych karczmach i pobyty w hotelach. 

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i odkrycia piękna Szlaku Architektury Drewnianej! Konkurs trwa całe lato!

Na zgłoszenia czekamy do 28 sierpnia 2014 r.

Szczegóły: www.odkryjszlak.drewniana.malopolska.pl

 
WSPÓŁPRACA
          Kraków
      Małopolska