Strona główna » Aktualności » Wybierz Turystyczne Skarby Małopolski– naturalnie!
drukuj drukuj

AKTUALNOŚCI

Ostatnie aktualności MOT

27-01-2023
Ferie w Małopolsce - Naturalnie!

20-01-2023
Konferencja "Rozwój przedsiębiorstw w gminach miejsko-wiejskich"

20-01-2023
Nabór na misje gospodarcze w Austrii i Szwecji.

13-12-2022
Zimowy koncert w kościele w Sękowej

18-11-2022
Co warto zobaczyć w Małopolsce?

29-09-2022
Walne Zebranie Członków Małopolskiej Organizacji Turystycznej

21-09-2022
Ruszył konkurs na projekt maskotki Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023!

20-09-2022
Smak historii odkryty – Juromania zakończona

Wybierz Turystyczne Skarby Małopolski– naturalnie! 9.09.2022

Podróżując po Małopolsce zawsze poszukujemy malowniczych wsi i miasteczek, szlaków, dzięki którym osiągniemy wyznaczony cel, ciekawych wydarzeń i atrakcji, przytulnych miejsc do wypoczynku blisko natury i najlepszych lokalnych smaków. Wszystko czego potrzebujemy – można znaleźć wśród Turystycznych Skarbów Małopolski! Od 8 września głosuj w 4 edycji konkursu i  spraw aby wśród tegorocznych laureatów i wyróżnionych znalazły się Twoje ulubione miejscówki!

Wraz z końcem sierpnia zakończył się I etap konkursu. Do głosowania internautów w ramach II etapu zakwalifikowano 128 kandydatur w 6 kategoriach: Miejsce z klimatem – miejscowość lub gmina turystyczna, Najciekawszy szlak turystyczny, Dzieje się – wyjątkowe wydarzenie turystyczne, Unikatowa atrakcja turystyczna, Sielskie klimaty, W gościnie – oferta kulinarna.

Od 8 do 27 września każdy może oddać głos za pośrednictwem prostego formularza on-line dostępnego na stronie konkurs.visitmalopolska.pl. Udział w konkursie jest nieodpłatny. W plebiscycie głosować można tylko raz w każdej kategorii konkursowej. Bardzo ważne jest jednak zatwierdzenie swojego wyboru poprzez kliknięcie w link aktywacyjny, który zostanie wysłany na podany w przesłanym formularzu adres e-mail. Brak potwierdzenia będzie skutkowało unieważnieniem głosu. Taka formuła zapewni równe szanse dla wszystkich kandydatów! 27 września to ostatni dzień głosowania. Głosy oddane w późniejszym terminie, zgodnie z regulaminem, nie będą brane pod uwagę. Nie warto więc zwlekać z wyborem!

Po zakończeniu głosowania internautów Kapituła Konkursu dokona oficjalnego zatwierdzenia wyników. Kandydaci, którzy uzyskają największą liczbę punktów otrzymają tytuł laureata w poszczególnych kategoriach. Dwaj kolejni kandydaci z odpowiednio mniejszą liczbą punktów otrzymają miano wyróżnionych.

Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej Gali, nie później niż 28 października.

Głosujcie koniecznie, bo Wasi faworyci mają szansę na bardzo wartościowe nagrody. Oprócz dyplomów i statuetek  zwycięzca w kategorii „Miejsce z klimatem – miejscowość lub gmina turystyczna” otrzyma kwotę 100 000 zł, którą będzie mógł przeznaczyć na działania wzmacniające atrakcyjność turystyczną. Wszyscy laureaci i wyróżnieni otrzymają ogromną szansę na promocję poprzez udział w szerokiej kampanii internetowej i medialnej organizowanej przez Województwo Małopolskie i Małopolską Organizację Turystyczną. Dla wielu gospodarzy miejsc to ogromna szansa, by dać się poznać od najlepszej strony i zachęcić do korzystania ze swojej wyjątkowej oferty. To także szansa dla głosujących, by mogli podzielić się swoimi rekomendacjami i inspiracjami turystycznymi z każdym kto zechce odwiedzić region i ruszyć szlakiem Turystycznych Skarbów Małopolski.

Warto również sprawdzić kto został nagrodzony i wyróżniony w poprzednich edycjach konkursu. Wystarczy kliknąć TUTAJ , by łapać pomysły na kolejne wycieczki. To prawdziwa mapa turystycznych skarbów, która wskaże ciekawe kierunki podróży po Małopolsce – katalog miejsc i atrakcji tworzony przez turystów i dla turystów – zbiór autentycznych, wartościowych rekomendacji. Ciekawe o jakie nowe lokalizacje wzbogaci się to zacne grono dzięki Waszym głosom?

Nie zwlekajcie, głosujcie i razem z nami stwórzcie mapę Turystycznych Skarbów Małopolski już dziś: konkurs.visitmalopolska.pl


 

Wróć do Aktualności
 
WSPÓŁPRACA
          Kraków
      Małopolska