Strona g堯wna » Kontakt
drukuj drukuj

KONTAKT

Ostatnie aktualno軼i MOT

29-09-2022
Walne Zebranie Cz這nk闚 Ma這polskiej Organizacji Turystycznej

21-09-2022
Ruszy konkurs na projekt maskotki Igrzysk Europejskich Krak闚-Ma這polska 2023!

20-09-2022
Smak historii odkryty – Juromania zako鎍zona

09-09-2022
Wybierz Turystyczne Skarby Ma這polski– naturalnie!

05-09-2022
Polska Zobacz Wi璚ej - Weekend za p馧 ceny 18-20 i 25-27 listopada 2022

26-08-2022
Nab鏎 na misje gospodarcze w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Norwegii

22-08-2022
Muzyka Zakl皻a w Drewnie 2022 - Koncert Zespo逝 Raz Dwa Trzy w Por瑿ie Wielkiej

16-08-2022
Odkryj Jur i poznaj smak historii – Juromania 2022

Ma這polska Organizacja Turystyczna

 

Biuro

Rynek Kleparski 4, lokal 13 (IV pi皻ro)

31-150 Krak闚

tel.: 12-421-16-04; tel./fax.: 12 421-15-36

biuro@mot.krakow.pl

www.mot.krakow.pl

 

Biuro czynne od poniedzia趾u do pi徠ku w godzinach od 8:00 do 16:00

 

 SKxD BIURA

 

Grzegorz Biedro

Prezes

Ma這polskiej Organizacji Turystycznej

grzegorzb@mot.krakow.pl

tel.: 12 421-16-04 (sekretariat)

 

Pawe Mierniczak

Dyrektor Biura

Ma這polskiej Organizacji Turystycznej

pawelm@mot.krakow.pl

tel.: 12 421-16-04 (sekretariat)

 

Piotr 篹niak

Zast瘼ca Dyrektora Biura ds. Administracyjnych
koordynator projektu "Otwarty Szlak Architektury Drewnianej"

piotr.lezniak@mot.krakow.pl

tel.: 12 421-16-04; 12 422-16-11 





 
   

ZESP茛 DS. REALIZACJI
MAΜPOLSKIEGO SYSTEMU INFORMACJI TURYSTYCZNEJ


tel.: 12 422-04-18

tel.: 12 422-18-28

 

Agnieszka Bratek

Kierownik Zespo逝 ds. MSIT

agnieszka.bratek@mot.krakow.pl

 

Barbara Pabian

Specjalista ds. MSIT

barbara.pabian@mot.krakow.pl


Kinga Sienkiewicz

Specjalista ds. MSIT

kinga.sienkiewicz@mot.krakow.pl


Mateusz Madejski

Specjalista ds. MSIT

mateusz.madejski@mot.krakow.pl

 

Kamila Styrna

Specjalista ds. MSIT

kamila.styrna@mot.krakow.pl

 

Jagoda Sa逝k

Specjalista ds. MSIT

jagoda.saluk@mot.krakow.pl


Miros豉w Bartyzel

Specjalista ds. promocji

miroslaw.bartyzel@mot.krakow.pl

 

 

ZESP茛 DS. REALIZACJI
PROJEKTU PN. "MAΜPOLSKA - CEL PODR荅Y"


tel.: 12 421-16-04

tel.: 12 421-15-36

 

Karolina Jawor

Koordynator projektu

karolina.jawor@mot.krakow.pl

 

Monika Nahirny-B帷zkowska

Specjalista ds. promocji

monika.nahirny@mot.krakow.pl

 

Katarzyna Halz-真rowska

Specjalista ds. organizacyjno-formalnych

katarzynah@mot.krakow.pl

ZESP茛 DS. REALIZACJI PROJEKTU
„Badania ruchu turystycznego w Wojew鏚ztwie Ma這polskim w latach 2021-2022”

tel.: 12 421-16-04

tel.: 12 421-15-36

 

Aleksandra Gorczyca

Specjalista ds. promocji

aleksandra.gorczyca@mot.krakow.pl

   




   
 
WSP茛PRACA
          Krak闚
      Ma這polska