Strona g堯wna » Kontakt
drukuj drukuj

KONTAKT

Ostatnie aktualno軼i MOT

24-09-2021
OGΜSZENIE

26-08-2021
Po篡czka turystyczna – 28 mln z dla przedsi瑿iorc闚 z Ma這polski

16-08-2021
„Ma這polska na horyzoncie” - rusza kampania Ma這polski!

03-08-2021
Rusza 3. edycja konkursu "Turystyczne Skarby Ma這polski"

03-08-2021
Weekend z 15. edycj Muzyki Zakl皻ej w Drewnie

03-08-2021
Fina Muzyki Zakl皻ej w Drewnie - dojazd

30-07-2021
Sz鏀ty przystanek - Ci篹kowice

23-07-2021
Skarby Ma這polski: Limanowa - per豉 Beskidu Wyspowego

Ma這polska Organizacja Turystyczna

 

Biuro

Rynek Kleparski 4, lokal 13 (IV pi皻ro)

31-150 Krak闚

tel.: 12-421-16-04; tel./fax.: 12 421-15-36

biuro@mot.krakow.pl

www.mot.krakow.pl

 

Biuro czynne od poniedzia趾u do pi徠ku w godzinach od 8:00 do 16:00

 

 SKxD BIURA

 

Grzegorz Biedro

Prezes

Ma這polskiej Organizacji Turystycznej

grzegorzb@mot.krakow.pl

tel.: 12 421-16-04 (sekretariat)

 

Pawe Mierniczak

Dyrektor Biura

Ma這polskiej Organizacji Turystycznej

pawelm@mot.krakow.pl

tel.: 12 421-16-04 (sekretariat)

 

Piotr 篹niak

Zast瘼ca Dyrektora Biura ds. Administracyjnych
koordynator projektu "Otwarty Szlak Architektury Drewnianej"

piotr.lezniak@mot.krakow.pl

tel.: 12 421-16-04; 12 422-16-11 

 

KSI癿OWO汎 

Alicja Sufczy雟ka

G堯wna Ksi璕owa

biuro@mot.krakow.pl


 
   

ZESP茛 DS. REALIZACJI
MAΜPOLSKIEGO SYSTEMU INFORMACJI TURYSTYCZNEJ


tel.: 12 422-04-18

tel.: 12 422-18-28

 

Agnieszka Bratek

Kierownik Zespo逝 ds. MSIT

agnieszka.bratek@mot.krakow.pl

 

Adelina Antoszewska

Specjalista ds. MSIT

adelina.antoszewska@mot.krakow.pl


Kinga Sienkiewicz

Specjalista ds. MSIT

kinga.sienkiewicz@mot.krakow.pl


Barbara Pabian

Specjalista ds. MSIT

barbara.pabian@mot.krakow.pl

 

Monika Nahirny-B帷zkowska

Specjalista ds. MSIT

monika.nahirny@mot.krakow.pl


ZESP茛 DS. REALIZACJI
PROJEKTU PN. "MAΜPOLSKA - CEL PODR荅Y"


tel.: 12 422-04-18

tel.: 12 422-18-28

 

Karolina Jawor

Koordynator projektu

karolina.jawor@mot.krakow.pl

 

Miros豉w Bartyzel

Specjalista ds. promocji

miroslaw.bartyzel@mot.krakow.pl

 

Katarzyna Halz-真rowska

Specjalista ds. organizacyjno-formalnych

katarzynah@mot.krakow.pl



 

ZESP茛 DS. REALIZACJI PROJEKTU
„Festiwal "Muzyka Zakl皻a w Drewnie"
na Szlaku Architektury Drewnianej
w Wojew鏚ztwie Ma這polskim”

tel.: 12 422-16-11

tel.: 12 421-16-04

 

Anna Franik

Dyrektor Artystyczny
Festiwalu „Muzyka Zakl皻a w Drewnie”

aniaf@mot.krakow.pl


ZESP茛 DS. REALIZACJI PROJEKTU
„Cyfrowe udost瘼nienie obiekt闚 architektury drewnianej nale膨cych do Szlaku Architektury Drewnianej w Wojew鏚ztwie Ma這polskim”

tel.: 12 422-16-11

tel.: 12 421-16-04

 

Katarzyna Zygan

Specjalista ds. obs逝gi procesu digitalizacji

katarzynaz@mot.krakow.pl


Mateusz Madejski

Specjalista ds. obs逝gi procesu opracowywania narz璠zi i aplikacji

mateuszm@mot.krakow.pl


   
 
WSP茛PRACA
          Krak闚
      Ma這polska