Strona g堯wna » Kontakt
drukuj drukuj

KONTAKT

Ostatnie aktualno軼i MOT

17-01-2020
Polska Organizacja Turystyczna zaprasza przedsi瑿iorc闚 do udzia逝 w 8. edycji akcji „POLSKA ZOBACZ WI犴EJ – WEEKEND ZA P茛 CENY”

13-01-2020
Muzyka Zakl皻a w Drewnie - kol璠y w Witowie

13-01-2020
Sezon narciarski w Ma這polsce uroczy軼ie rozpocz皻y!

31-12-2019
Oficjalne Otwarcie Sezonu Narciarskiego w Ma這polsce

23-12-2019
Weso造ch 安i徠 Bo瞠go Narodzenia!

05-12-2019
Forum Informacji Turystycznej w Tarnowie

05-12-2019
Wyniki bada ruchu turystycznego w Krakowie w 2019 zaprezentowane!

21-11-2019
Ma這polska na TT Warsaw

Ma這polska Organizacja Turystyczna

 

Biuro

Rynek Kleparski 4, lokal 13 (IV pi皻ro)

31-150 Krak闚

tel.: 12-421-16-04; tel./fax.: 12 421-15-36

biuro@mot.krakow.pl

www.mot.krakow.pl

 

Biuro czynne od poniedzia趾u do pi徠ku w godzinach od 8:00 do 16:00

 

 SKxD BIURA

 

Grzegorz Biedro

Prezes

Ma這polskiej Organizacji Turystycznej

grzegorzb@mot.krakow.pl

tel.: 12 421-16-04 (sekretariat)

 

Pawe Mierniczak

Dyrektor

Ma這polskiej Organizacji Turystycznej

pawelm@mot.krakow.pl

tel.: 12 421-16-04 (sekretariat)

 

Piotr 篹niak

Zast瘼ca Dyrektora Biura ds. Administracyjnych
koordynator projektu "Otwarty Szlak Architektury Drewnianej"

piotrl@mot.krakow.pl

tel.: 12 421-16-04; 12 422-16-11 

 

KSI癿OWO汎 

 Janusz Domalik

G堯wny specjalista ds. finansowych

januszd@mot.krakow.pl

Alicja Sufczy雟ka

G堯wna Ksi璕owa

biuro@mot.krakow.pl

 

 

ZESP茛 DS. REALIZACJI
MAΜPOLSKIEGO SYSTEMU INFORMACJI TURYSTYCZNEJ


tel.: 12 422-04-18

tel.: 12 422-18-28

 

Karolina Jawor

Kierownik ds. MSIT

agnieszkag@mot.krakow.pl

 

Miros豉w Bartyzel

Specjalista ds. MSIT

miroslawb@mot.krakow.pl

 

Katarzyna Halz

Specjalista ds. MSIT

katarzynah@mot.krakow.pl


Kinga Synowska

Specjalista ds. MSIT

kingas@mot.krakow.pl


Adelina Antoszewska

Specjalista ds. MSIT

adelinag@mot.krakow.pl


Katarzyna Krysta

Specjalista ds. MSIT

katarzynak@mot.krakow.pl

 

Barbara Pabian

Specjalista ds. MSIT

barbarap@mot.krakow.pl

ZESP茛 DS. REALIZACJI PROJEKTU
„Festiwal "Muzyka Zakl皻a w Drewnie"
na Szlaku Architektury Drewnianej
w Wojew鏚ztwie Ma這polskim”

tel.: 12 422-16-11

tel.: 12 421-16-04

 

Anna Franik

Dyrektor Artystyczny
Festiwalu „Muzyka Zakl皻a w Drewnie”

aniaf@mot.krakow.pl

 

ZESP茛 DS. REALIZACJI PROJEKTU
安i皻a, tradycje i zwyczaje na Szlaku Architektury Drewnianej w Ma這polsce

tel.: 12 422-16-11

tel.: 12 421-16-04

 

Ewelina Wierzbicka

Kustosz dziedzictwa niematerialnego SAD

ewelinaw@mot.krakow.pl

 

ZESP茛 DS. REALIZACJI PROJEKTU
„Cyfrowe udost瘼nienie obiekt闚 architektury drewnianej nale膨cych do Szlaku Architektury Drewnianej w Wojew鏚ztwie Ma這polskim”

tel.: 12 422-16-11

tel.: 12 421-16-04

 

Katarzyna Zygan

Specjalista ds. obs逝gi procesu digitalizacji

katarzynaz@mot.krakow.pl


Mateusz Madejski

Specjalista ds. obs逝gi procesu opracowywania narz璠zi i aplikacji

mateuszm@mot.krakow.pl




 
WSP茛PRACA
          Krak闚
      Ma這polska