Strona g堯wna » Kontakt
drukuj drukuj

KONTAKT

Ostatnie aktualno軼i MOT

07-06-2021
Wakacje w rytmie eko – tylko w Ma這polsce

31-05-2021
Inauguracja 15. Edycji Festiwalu Muzyka Zakl皻a w Drewnie

28-05-2021
Otw鏎zmy wsp鏊nie letni sezon turystyczny w Ma這polsce!

26-05-2021
Zapraszamy do Czarnego Dunajca na SURWIWALIA 2021

21-05-2021
Rusza Bank Projekt闚 Turystycznych

20-05-2021
Ma這polska w rytmie eko!

17-05-2021
Kurs doszkalaj帷y dla pilot闚 wycieczek

14-05-2021
Wyt篹 oko, nastaw ucho – i rozsmakuj si w Krakowie!

Ma這polska Organizacja Turystyczna

 

Biuro

Rynek Kleparski 4, lokal 13 (IV pi皻ro)

31-150 Krak闚

tel.: 12-421-16-04; tel./fax.: 12 421-15-36

biuro@mot.krakow.pl

www.mot.krakow.pl

 

Biuro czynne od poniedzia趾u do pi徠ku w godzinach od 8:00 do 16:00

 

 SKxD BIURA

 

Grzegorz Biedro

Prezes

Ma這polskiej Organizacji Turystycznej

grzegorzb@mot.krakow.pl

tel.: 12 421-16-04 (sekretariat)

 

Pawe Mierniczak

Dyrektor Biura

Ma這polskiej Organizacji Turystycznej

pawelm@mot.krakow.pl

tel.: 12 421-16-04 (sekretariat)

 

Piotr 篹niak

Zast瘼ca Dyrektora Biura ds. Administracyjnych
koordynator projektu "Otwarty Szlak Architektury Drewnianej"

piotr.lezniak@mot.krakow.pl

tel.: 12 421-16-04; 12 422-16-11 

 

KSI癿OWO汎 

Alicja Sufczy雟ka

G堯wna Ksi璕owa

biuro@mot.krakow.pl


 
   

ZESP茛 DS. REALIZACJI
MAΜPOLSKIEGO SYSTEMU INFORMACJI TURYSTYCZNEJ


tel.: 12 422-04-18

tel.: 12 422-18-28

 

Agnieszka Bratek

Kierownik Zespo逝 ds. MSIT

agnieszka.bratek@mot.krakow.pl

 

Adelina Antoszewska

Specjalista ds. MSIT

adelina.antoszewska@mot.krakow.pl


Kinga Sienkiewicz

Specjalista ds. MSIT

kinga.sienkiewicz@mot.krakow.pl


Barbara Pabian

Specjalista ds. MSIT

barbara.pabian@mot.krakow.pl

 

Monika Nahirny-B帷zkowska

Specjalista ds. MSIT

monika.nahirny@mot.krakow.pl


ZESP茛 DS. REALIZACJI
PROJEKTU PN. "MAΜPOLSKA - CEL PODR荅Y"


tel.: 12 422-04-18

tel.: 12 422-18-28

 

Karolina Jawor

Koordynator projektu

karolina.jawor@mot.krakow.pl

 

Miros豉w Bartyzel

Specjalista ds. promocji

miroslaw.bartyzel@mot.krakow.pl

 

Katarzyna Halz-真rowska

Specjalista ds. organizacyjno-formalnych

katarzynah@mot.krakow.pl



 

ZESP茛 DS. REALIZACJI PROJEKTU
„Festiwal "Muzyka Zakl皻a w Drewnie"
na Szlaku Architektury Drewnianej
w Wojew鏚ztwie Ma這polskim”

tel.: 12 422-16-11

tel.: 12 421-16-04

 

Anna Franik

Dyrektor Artystyczny
Festiwalu „Muzyka Zakl皻a w Drewnie”

aniaf@mot.krakow.pl


ZESP茛 DS. REALIZACJI PROJEKTU
„Cyfrowe udost瘼nienie obiekt闚 architektury drewnianej nale膨cych do Szlaku Architektury Drewnianej w Wojew鏚ztwie Ma這polskim”

tel.: 12 422-16-11

tel.: 12 421-16-04

 

Katarzyna Zygan

Specjalista ds. obs逝gi procesu digitalizacji

katarzynaz@mot.krakow.pl


Mateusz Madejski

Specjalista ds. obs逝gi procesu opracowywania narz璠zi i aplikacji

mateuszm@mot.krakow.pl


   
 
WSP茛PRACA
          Krak闚
      Ma這polska