MSIT
Strona g堯wna » Kontakt
drukuj drukuj

KONTAKT

Ostatnie aktualno軼i MOT

20-09-2018
Polska Zobacz Wi璚ej – Weekend za P馧 Ceny – 5-7 pa寮ziernika

20-09-2018
安i皻o Szlaku Orlich Gniazd ju 22 wrze郾ia!

18-09-2018
III Krakowski Kongres Turystyki Medycznej

13-09-2018
安i皻o Szlaku Orlich Gniazd - Rabsztyn w sarmackich klimatach

12-09-2018
Konserwatorzy dzie sztuki przy pracy

07-09-2018
Na wsi najlepiej w Malowanych Wierchach!

04-09-2018
Misja gospodarcza do Ma這polski touroperator闚 z rynku skandynawskiego

31-08-2018
Og這szenie wynik闚 naboru na na targi krajowe realizowane w II p馧roczu roku 2018 i w 2019 roku

Ma這polska Organizacja Turystyczna

 

Biuro

Rynek Kleparski 4, lokal 13 (IV pi皻ro)

31-150 Krak闚

tel.: 12-421-16-04; tel./fax.: 12 421-15-36

biuro@mot.krakow.pl

www.mot.krakow.pl

 

Biuro czynne od poniedzia趾u do pi徠ku w godzinach od 8:00 do 16:00

 SKxD BIURA

Pawe Mierniczak

Dyrektor

Ma這polskiej Organizacji Turystycznej

pawelm@mot.krakow.pl

tel.: 12 421-16-04 (sekretariat)

 

Piotr 篹niak

Zast瘼ca Dyrektora Biura ds. Administracyjnych
koordynator projektu "Otwarty Szlak Architektury Drewnianej"

piotrl@mot.krakow.pl

tel.: 12 421-16-04; 12 422-16-11 

 

KSI癿OWO汎 

 Janusz Domalik

G堯wny specjalista ds. finansowych

januszd@mot.krakow.pl

Alicja Sufczy雟ka

G堯wna Ksi璕owa

 

 

ZESP茛 DS. MAΜPOLSKIEGO SYSTEMU INFORMACJI TURYSTYCZNEJ

 

tel.: 12 422-04-18

tel.: 12 422-18-28

 

Agnieszka Bratek

Kierownik ds. MSIT

agnieszkag@mot.krakow.pl


Katarzyna Krysta

Specjalista ds. MSIT

katarzynak@mot.krakow.pl


Kinga Synowska

Specjalista ds. MSIT

kingas@mot.krakow.pl

 

Barbara Pabian

Specjalista ds. MSIT

barbarap@mot.krakow.pl

 

Ewelina Wierzbicka

Specjalista ds. MSIT

ewelinaw@mot.krakow.pl

ZESP茛 DS. REALIZACJI PROJEKTU PN. „Promocja oferty gospodarczej bran przemys逝 czasu wolnego oraz wsparcie ma這polskich M同 w ekspansji na rynki zewn皻rzne”

 

tel.: 12 422-16-11

tel.: 12 421-16-04

 

Alicja Wieczorkowska

Koordynator Projektu

alicjaw@mot.krakow.pl

 

Miros豉w Bartyzel

Asystent koordynatora projektu

mirekb@mot.krakow.pl

 

Karolina Jawor

Specjalista ds. event marketingu

karolinaj@mot.krakow.pl

 

Ma貪orzata Kruk

Specjalista ds. analiz i misji gospodarczych 

malgorzatak@mot.krakow.pl

 

 

ZESP茛 DS. PROMOCJI

 

tel.: 12 422-16-11

tel.: 12 421-16-04

Anna Franik

Kierownik zespo逝 ds. SAD

aniaf@mot.krakow.pl

Katarzyna Halz

Specjalista ds. promocji

katarzynah@mot.krakow.pl

 
WSP茛PRACA
          Krak闚
      Ma這polska