MSIT
Strona g堯wna » Kontakt
drukuj drukuj

KONTAKT

Ostatnie aktualno軼i MOT

18-07-2019
Konkurs "Najlepszy Produkt Turystyczny - Certyfikat POT 2019" - etap regionalny

17-07-2019
74 obiekty udost瘼nione do zwiedzania w ramach Otwartego Szlaku Architektury Drewnianej w Ma這polsce!

10-07-2019
Turystyczne Mistrzostwa Bloger闚 czas zacz望!

01-07-2019
Koncert plenerowy Lory Szafran w Lipnicy Murowanej

24-06-2019
Walne Zebranie Sprawozdawcze Cz這nk闚 Ma這polskiej Organizacji Turystycznej

19-06-2019
Od Bo瞠go Cia豉 rusza Otwarty Szlak Architektury Drewnianej!

14-06-2019
Otwarty Szlak Architektury Drewnianej 2019 - ruszamy z akcj udost瘼niania drewnianych obiekt闚

24-05-2019
Inauguracyjny koncert na 篡wo Festiwal "Muzyka Zakl皻a w Drewnie" w Starym S帷zu

Ma這polska Organizacja Turystyczna

 

Biuro

Rynek Kleparski 4, lokal 13 (IV pi皻ro)

31-150 Krak闚

tel.: 12-421-16-04; tel./fax.: 12 421-15-36

biuro@mot.krakow.pl

www.mot.krakow.pl

 

Biuro czynne od poniedzia趾u do pi徠ku w godzinach od 8:00 do 16:00

 SKxD BIURA

Pawe Mierniczak

Dyrektor

Ma這polskiej Organizacji Turystycznej

pawelm@mot.krakow.pl

tel.: 12 421-16-04 (sekretariat)

 

Piotr 篹niak

Zast瘼ca Dyrektora Biura ds. Administracyjnych
koordynator projektu "Otwarty Szlak Architektury Drewnianej"

piotrl@mot.krakow.pl

tel.: 12 421-16-04; 12 422-16-11 

 

KSI癿OWO汎 

 Janusz Domalik

G堯wny specjalista ds. finansowych

januszd@mot.krakow.pl

Alicja Sufczy雟ka

G堯wna Ksi璕owa

 

 

ZESP茛 DS. MAΜPOLSKIEGO SYSTEMU INFORMACJI TURYSTYCZNEJ

 

tel.: 12 422-04-18

tel.: 12 422-18-28

 

Agnieszka Bratek

Kierownik ds. MSIT

agnieszkag@mot.krakow.pl


Adelina Antoszewska

Specjalista ds. MSIT

adelinag@mot.krakow.pl


Katarzyna Krysta

Specjalista ds. MSIT

katarzynak@mot.krakow.pl


Kinga Synowska

Specjalista ds. MSIT

kingas@mot.krakow.pl

 

Barbara Pabian

Specjalista ds. MSIT

barbarap@mot.krakow.pl

 

Katarzyna Halz

Specjalista ds. MSIT

katarzynah@mot.krakow.pl

ZESP茛 DS. REALIZACJI PROJEKTU PN. „Promocja oferty gospodarczej bran przemys逝 czasu wolnego oraz wsparcie ma這polskich M同 w ekspansji na rynki zewn皻rzne”

 

tel.: 12 422-16-11

tel.: 12 421-16-04

 

Alicja Wieczorkowska

Koordynator Projektu

alicjaw@mot.krakow.pl

 

Miros豉w Bartyzel

Asystent koordynatora projektu

mirekb@mot.krakow.pl

 

Karolina Jawor

Specjalista ds. event marketingu

karolinaj@mot.krakow.pl

 

Ma貪orzata Kruk

Specjalista ds. analiz i misji gospodarczych 

malgorzatak@mot.krakow.pl

   

ZESP茛 DS. REALIZACJI PROJEKTU PN.
„Festiwal "Muzyka Zakl皻a w Drewnie" na Szlaku Architektury Drewnianej w Wojew鏚ztwie Ma這polskim”

tel.: 12 422-16-11

tel.: 12 421-16-04

Anna Franik

Dyrektor artystyczna Festiwalu „Muzyka Zakl皻a w Drewnie”

aniaf@mot.krakow.pl

   

ZESP茛 DS. REALIZACJI PROJEKTU PN.
安i皻a, tradycje i zwyczaje na Szlaku Architektury Drewnianej w Ma這polsce

tel.: 12 422-16-11

tel.: 12 421-16-04

Ewelina Wierzbicka

Kustosz dziedzictwa niematerialnego SAD

ewelinaw@mot.krakow.pl

   

ZESP茛 DS. REALIZACJI PROJEKTU PN.
„Cyfrowe udost瘼nienie obiekt闚 architektury drewnianej nale膨cych do Szlaku Architektury Drewnianej w Wojew鏚ztwie Ma這polskim”

tel.: 12 422-16-11

tel.: 12 421-16-04

Katarzyna Zygan

Specjalista ds. obs逝gi procesu digitalizacji

katarzynaz@mot.krakow.pl

Mateusz Madejski

Specjalista ds. obs逝gi procesu opracowywania narz璠zi i aplikacji

mateuszm@mot.krakow.pl


 
WSP茛PRACA
          Krak闚
      Ma這polska