MSIT
Strona g堯wna » Kontakt
drukuj drukuj

KONTAKT

Ostatnie aktualno軼i MOT

23-05-2017
Walne Zebranie Cz這nk闚 Ma這polskiej Organizacji Turystycznej

18-05-2017
Ruszy豉 kolejna edycja konkursu na „Najlepsz Europejsk Destynacj - EDEN”

17-05-2017
Letni Sezon Turystyczny w Ma這polsce otwarty!

08-05-2017
Inauguracja Letniego Sezonu Turystycznego w Ma這polsce tym razem w siodle

05-05-2017
Koncert charytatywny dla ofiar wojny w Aleppo

04-05-2017
Nab鏎 na uczestnik闚 Targ闚 Turystycznych

10-04-2017
Wiosenny piknik w Parku Lotnik闚 Polskich

05-04-2017
Inauguracja Sezonu Turystycznego w gminie Olkusz z Camperem Ma這polskim!

Ma這polska Organizacja Turystyczna

 

Biuro

Rynek Kleparski 4, lokal 13 (IV pi皻ro)

31-150 Krak闚

tel.: 12-421-16-04; tel./fax.: 12 421-15-36

biuro@mot.krakow.pl

www.mot.krakow.pl

 

Biuro czynne od poniedzia趾u do pi徠ku w godzinach od 8:00 do 16:00

 SKxD BIURA

Pawe Mierniczak

Dyrektor

Ma這polskiej Organizacji Turystycznej

pawelm@mot.krakow.pl

tel.: 12 421-16-04 (sekretariat)

 

Piotr 篹niak

Zast瘼ca Dyrektora Biura ds. Administracyjnych
koordynator projektu "Otwarty Szlak Architektury Drewnianej"

piotrl@mot.krakow.pl

tel.: 12 421-16-04; 12 422-16-11 

 

KSI癿OWO汎

Alicja Sufczy雟ka

G堯wna Ksi璕owa


Janusz Domalik

G堯wny specjalista ds. finansowych

januszd@mot.krakow.pl

 

 

ZESP茛 DS. MAΜPOLSKIEGO SYSTEMU INFORMACJI TURYSTYCZNEJ

 

tel.: 12 422-04-18

tel.: 12 422-18-28

 

Agnieszka Bratek

Kierownik ds. MSIT

agnieszkag@mot.krakow.pl


Anna Fija趾owska

Zast瘼ca kierownika ds. MSIT

annaf@mot.krakow.pl

 

Katarzyna Krysta

Specjalista ds. MSIT

katarzynak@mot.krakow.pl


Kinga Synowska

Specjalista ds. MSIT

kingas@mot.krakow.pl

 

Barbara Pabian

Specjalista ds. MSIT

barbarap@mot.krakow.pl

 

Ewelina Wierzbicka

Specjalista ds. MSIT

ewelinaw@mot.krakow.pl

ZESP茛 DS. REALIZACJI PROJEKTU PN. „Promocja oferty gospodarczej bran przemys逝 czasu wolnego oraz wsparcie ma這polskich M同 w ekspansji na rynki zewn皻rzne”

 

tel.: 12 422-16-11

tel.: 12 421-16-04

 

Alicja Wieczorkowska

Koordynator Projektu

alicjaw@mot.krakow.pl

 

Miros豉w Bartyzel

Asystent koordynatora projektu

mirekb@mot.krakow.pl

 

Karolina Jawor

Specjalista ds. event marketingu

karolinaj@mot.krakow.pl

 

Ma貪orzata Kruk

Specjalista ds. analiz i misji gospodarczych 

malgorzatak@mot.krakow.pl

 

 

ZESP茛 DS. PROMOCJI

 

tel.: 12 422-16-11

tel.: 12 421-16-04


Daria G這wnia

Kierownik ds. Promocji

dariag@mot.krakow.pl


Anna Franik

Kierownik zespo逝 ds. SAD

aniaf@mot.krakow.pl

 

El瘺ieta Tomczyk-Miczka

Specjalista ds. Promocji

elzbietatm@mot.krakow.pl


 
WSP茛PRACA
          
      Ma這polska